Duży lotek

Duży lotek

Duży lotek to najpopularniejsza i najstarsza gra liczbowa oferowana przez Totalizator Sportowy. Wcześniej duży lotek był znany pod nazwą totolotek (dopiero w wrześniu 1975 roku zmieniono na nazwę 'duży lotek', z której korzystamy do teraz). Co ciekawe pierwsze losowanie dużego lotka odbyło się 27 stycznia 1957, więc ma on już ponad 50 lat!

Nie licz na szczęście w totolotku, spróbuj swoich sił w zakładach sportowych - Zakłady sportowe

Możesz także grać w inne gry losowe, kasyno lub gry karciane

Zasady dużego lotka są proste. Musimy wytypować 6 liczb, które według nas zostaną wylosowane, z zakresu od 1 do 49. Możemy wytypować liczby sami (zaznaczamy je na specjalnym blankiecie, który możemy dostać w każdej kolekturze lotto) oraz możemy skorzystać z metody 'na chybił trafił', czyli liczby wylosuje za nas lottomat.

Duży lotek oferuje nam również możliwość zawierania zakładów systemowych. Wtedy typujemy od 7 do 12 liczb.

Duży lotek wygrane

W dużym lotku póla wygranych wynosi minimum 51% stawek, które zostały wpłacone w grze. Z tego powodu, że dużo osób gra istnieją duże wygrane. Istnieją 4 stopnie wygranych: I stopnia (zostało trafionych 6 liczb), II stopnia (5 liczb), III stopnia (4 liczby) i IV stopnia (3 liczby). Wygrana I stopnia wynosi 36% całej kwoty przeznaczonej na wygrane, wygrana II stopnia - 10%. Natomiast wygrane III i IV stopnia nie są stałe procentowo (tzw. odsetek zmienny).

Jakie jest prawdopodobieństwo wygrania w dużym lotku?

Prawdopodobieństwo trafienia 6 liczb: 1/13 983 816
Prawdopodobieństwo trafienia 5 liczb: 1/54 201
Prawdopodobieństwo trafienia 4 liczb: 1/1 032
Prawdopodobieństwo trafienia 3 liczb: 1/57

Wyniki dużego lotka

Jeżeli grasz w dużego lotka na pewno interesują Cię wyniki ostatnich losowań dużego lotka. Poniżej przedstawiamy aktualne wyniki dużego lotka oraz innych gier liczbowych lotto.

Przepraszamy! Wyniki nie mogą zostać wczytane...

Aktualne wyniki lotto

Darmowa Rejestracja

Expekt

Wygrywaj z Expekt

Wybierz najbardziej interesujące Cię zdarzenie sportowe w Expekt i oblicz swoją możliwą wygraną.

Finanse

Finanse w Zakładach Sportowych

mBank - najlepszy bank internetowy Doradcy Finansowi - Szukasz dobrego finansowania, skontaktuj się z Doradcami Finansowymi on-line Dotacje Unijne - Nowe dotacje i dopłaty z Unii Europejskiej

Polecamy