Duży lotek

Duży lotek

Duży lotek to najpopularniejsza i najstarsza gra liczbowa oferowana przez Totalizator Sportowy. Wcześniej duży lotek był znany pod nazwą totolotek (dopiero w wrześniu 1975 roku zmieniono na nazwę 'duży lotek', z której korzystamy do teraz). Co ciekawe pierwsze losowanie dużego lotka odbyło się 27 stycznia 1957, więc ma on już ponad 50 lat!

Nie licz na szczęście w totolotku, spróbuj swoich sił w zakładach sportowych - Zakłady sportowe

Możesz także grać w inne gry losowe, kasyno lub gry karciane

Zasady dużego lotka są proste. Musimy wytypować 6 liczb, które według nas zostaną wylosowane, z zakresu od 1 do 49. Możemy wytypować liczby sami (zaznaczamy je na specjalnym blankiecie, który możemy dostać w każdej kolekturze lotto) oraz możemy skorzystać z metody 'na chybił trafił', czyli liczby wylosuje za nas lottomat.

Duży lotek oferuje nam również możliwość zawierania zakładów systemowych. Wtedy typujemy od 7 do 12 liczb.

Duży lotek wygrane

W dużym lotku póla wygranych wynosi minimum 51% stawek, które zostały wpłacone w grze. Z tego powodu, że dużo osób gra istnieją duże wygrane. Istnieją 4 stopnie wygranych: I stopnia (zostało trafionych 6 liczb), II stopnia (5 liczb), III stopnia (4 liczby) i IV stopnia (3 liczby). Wygrana I stopnia wynosi 36% całej kwoty przeznaczonej na wygrane, wygrana II stopnia - 10%. Natomiast wygrane III i IV stopnia nie są stałe procentowo (tzw. odsetek zmienny).

Jakie jest prawdopodobieństwo wygrania w dużym lotku?

Prawdopodobieństwo trafienia 6 liczb: 1/13 983 816
Prawdopodobieństwo trafienia 5 liczb: 1/54 201
Prawdopodobieństwo trafienia 4 liczb: 1/1 032
Prawdopodobieństwo trafienia 3 liczb: 1/57

Wyniki dużego lotka

Jeżeli grasz w dużego lotka na pewno interesują Cię wyniki ostatnich losowań dużego lotka. Poniżej przedstawiamy aktualne wyniki dużego lotka oraz innych gier liczbowych lotto.

Aktualne wyniki lotto

Darmowa Rejestracja

Expekt

Wygrywaj z Expekt

Wybierz najbardziej interesujące Cię zdarzenie sportowe w Expekt i oblicz swoją możliwą wygraną.

Finanse

Finanse w Zakładach Sportowych

mBank - najlepszy bank internetowy Doradcy Finansowi - Szukasz dobrego finansowania, skontaktuj się z Doradcami Finansowymi on-line Dotacje Unijne - Nowe dotacje i dopłaty z Unii Europejskiej

Polecamy