Totolotek

Super ToTo

Totolotek

Gry losowe to nie tylko Totolotek. Warto także spróbować swoich sił w alternatywach dla Lotto. Można zdobyć całkiem spore pieniądze typując Zakłady sportowe lub grając w Pokera przez Internet. Warto się zastanowić nad szansami wygrania w totolotku i sprawdzić czy pieniądze wydawane na kupony lotto, można wydać w inny sposób - np: na typowanie wyników sportowych. Jeżeli intersują Państwa wyłącznie wyniki losowań, to Wyniki totolotka znajdziecie Państwo poniżej.

zaklady sportowe

Totolotek jest najpopularniejszą grą losową w Polsce. Każdy słyszał o lotto, a często także sam grał w multilotka czy dużego lotka.

Totolotek ma proste i przejrzyste zasady. Należy skreślić odpowiednią ilość liczb na kuponie lotto, które gracz typuje jako te, które zostaną wylosowane podczas losowania totolotka. Totolotek to także potężna historia wielkich fortun i wygranych. Jako gra Totolotek jest dostępny praktycznie dla wszystkich od dawna. Duży lotek i multilotek to obecnie najpopularniejsze dwie gry lotto. Tysiące kolektur lotto w całej Polsce pozwala obstawiać praktycznie we wszystkich miastach i miejscowościach w kraju.

Wyniki totolotka

Wyniki totolotka online znajdziesz poniżej. W SportBet.pl znajdziesz zawsze aktualne wyniki totolotka, wyniki dużego lotka czy też jakie liczby padły w grze Multilotek. Poniższa tabela wyników losowania pokazuje jakie liczby padły w danym losowaniu lotto. Pamiętaj, że najnowsze wyniki lotto, wyniki totolotka, to nie wszystko co znajdziesz w serwisie SportBet.pl

Lotto i prawdopodobieństwo wygranej

Lotto pomogło wzbogacić się niejednej osobie, dzięki tej popularnej grze losowej wielu Polaków stało się milionerami. Teoretycznie każdy ma szansę na wygraną w totolotka, jeżeli gra. Oczywiście dużo łatwiej wygrać w Multilotka niż w Dużego Lotka, ale też i wysokość wygranej jest odpowiednio różna. Skreślając liczby, mało kto ma pojęcie, że Totolotek to gra mocno oparta na rachunku prawdopodobieństwa i ułożona tak, że niezależnie jak dużo osbób wygra, to organizator loterii nie straci.

Lotto opiera się na regułach prawdopodobieństwa i prawu wielkich liczb. Szanse wygrania w Dużym Lotku są bardzo małe, i tylko nieliczni stają się szczęśliwi dzięki Lotto.

Świetną alternatywą dla Lotto są Zakłady Sportowe . Dzięki zakładom bukmacherskim, przy odrobinie wiedzy ze sportu, każdy gracz ma szansę na wygraną. Oczywiście kwoty na jakie możemy liczyć w zakładach sportowych są dużo mniejsze niż w przypadku Totolotka, a w szcególności Dużego Lotka, ale za to szanse wygranej są zdecydowanie większe. Aby dowiedzieć się więcej o zakładach kliknij link =>

Więcej o zakładach sportowych

Totolotek - nie możesz wygrać - spróbuj swoich sił w BINGO

Systemy totolotka

Istnieje wiele systemów lotto, dzięki którym grający chcą zwiększyć swoje szanse skreślenia wylosowanych liczb. Jedne są lepsze, drugie są gorsze, ale żaden system nie daje 100% pewności, że trafi się poprawne liczby. Niektórzy nie grają według żadnego systemu lotto i grają np. tzw. chybił-trafił. Grając chybił-trafił to maszyna losuje nam liczby. Jest to dobry sposób jeśli zupełnie nie wiemy jakie liczby skreślić lub jesteśmy niezdecydowani.

Najpopularniejsze systemy lotto to: system 3-skreśleniowy, system alpha, analiza par liczb, najczęściej losowane liczby, najdłużej oczekiwane liczby.

Darmowa Rejestracja

Finanse

Bet-at-home

Bet-at-home

Codziennie 50 EURO do wygrania. Bet at home to wg analiz drugi najpopularniejszy bukmacher w Polsce. Częste i bardzo atrakcyjne promocje, w tej chwili 100 % bonusu.

Sportinbet

Sportinbet

Sportinbet to czołowy bukmacher w Polsce. Częste i bardzo atrakcyjne promocje, zakłady sportowe live, pełen support w języku polskim, bardzo dobre kursy i olbrzymia ilość zdarzeń do obstawiania

Bwin

Bwin

Bwin to także jeden z liderów zakładów sportowych w Polsce. Atutem Bwin są zakłady, poker i kasyno przez komórkę. Ponadto świetna oferta zakładów live oraz atrakcyjne bonusy.